61 800,00 €

Popis predmetu

Predám 2- izbový byt s garážou v úplnom centre Levíc. Byt je možné kúpiť aj samostatne.

 

Ponúkam na predaj rekonštruovaný dvojizbový byt nachádzajúci sa na Ul. P. O. Hviedzoslava. Byt je situovaný na 2. z 13-tich poschodí. Byt nie je smerovaný na hlavnú ulicu preto poskytuje obyvateľom výhody lokality v centre mesta spolu s výhodami bývania v pokojnej lokalite.

 

Byt pozostáva z jednej priechodnej a jednej nepriechodnej izby, chodby, šatníka / kumbálu, kuchyne, jedálne, kúpeľne s toaletou a balkónom. Celková rozloha bytu je 64 m2.

 

V bezprostrednej blízkosti bytu sa nachádza úplná občianska vybavenosť (úrady, obchody, školy, pošta, reštaurácie, pešia zóna)

 

Izby sú vybavené drevenými parketami, stierkami (byt je čerstvo vymaľovaný), celý byt je vybavený plastovými oknami. V jedálni, kuchyni a kúpeľni sa nachádza dlažba. Kúpeľňa je prerobená a je vybavená umývadlom, rohovou vaňou, sprchovým kútom, WC misou a bidetom. Kuchyňa je vybavená pôvodnou kuchynskou linkou a sporákom.

 

K bytu patrí pivničná kobka.

 

Spolu s bytom ponúkam na predaj aj garáž situovanú v bezprostrednej vzdialenosti bytu (cca. 50 m). Garáž sa nachádza v garážovej radovej zástavbe. Objekt garáží je oplotený a vstup do areálu je zabezpečený cez automatickú bránu. Garáž je o rozlohe 23 m2. Garáž je vybavená garážovými vrátami zn. Hörmann, ktoré je možné dodatočne vybaviť pohonom na otváranie.

 

Cena bytu: 61.800 eur

Cena garáže: 13.900 eur

Spolu: 75.700 eur

Prílohy

Kontaktná osoba

Mgr. Štefan Ágh


Telefón
+421 915 360 193
Email
s.agh@licitator.sk